{lang: 'cs'}
Bali Bohemia

phonemaps.cz/mapa
charakter článku: Články, reportáže, rozhovory
oblast: Pattaya
sekce: Sex a prostituce
vydáno: 1.1.2008, autor: Pavel Zvolánek

Vztah sex turisty a dívky z baru, nikdy nemůže skončit dobře

Ukázka z knihy Private dancer

Dělí je generace a desítky kilogramů. Sex turista a dívka vzešlá z thajského baru. Jaký osud čeká na tuto zjevně nerovnou dvojici procházející ruku v ruce ulicemi Bangkoku nebo Pattayi? V následující ukázce z knihy Private dancer svůj názor na vztah cizinců a dívek z barů vyjadřuje  thajský soukromý detektiv, kterého si cizinci najímají, aby zjistil, zda jejich přítelkyně z barů jsou jim věrné.  

Myslím, že ti farangové jsou prostě blázni. Co čekají? Holky z barů jsou prostitutky a prostitutkami se nestaly proto, že se chtějí usadit a mít rodinu, ale proto, že chtějí vydělat peníze. A většinu času ty peníze dávají svým manželům, milencům nebo jsou na drogách.Většina farangů přijede do Thajka na dovolednou, potkají holku z baru, platí ji, aby přestala pracovat, pak se vrátí domů a píšou si dopisy a volají si. Myslím, že vzdálenost činí tu přitažlivost ještě intenzivnější, je to jakoby se zamilovali do nějaké pohádkové postavy. Jak mohou očekávat, že dívka z odlišné kultury , která dokonce ani neumí zcela mluvit jejich jazykem, se do nich po pár dnech zamiluje? Jak můžou být tak hloupí? Copak neznají co je to za riziko, když se zapletou s dívkou z baru? Žádný Thajec, se kterým se potkají, je  nebude brát vážně. Pokud budou pracovat pro thajskou společnost, ztratí jakoukoliv úctu svého šéfa. Proč by někdo měl respektovat chlápka, který si vzal prostitutku? 

 


Osamělí sex turisté

Podle mého názoru většina cizinců, kteří si berou Thajky jsou sexuální turisté. Sami by se tak určitě nenazvali, vidí se jako znalci světa, kteří navštívili exotickou zemi, kde s nimi mladé krásné dívky nakládají jako s bohy. Podle mne většina turistů, která do Thajska přijede sama, jsou  sexuální turisté. A manželství sexuálního turisty a prostitutky vždycky skončí katastrofou. Dívky z barů jsou, bez výjimky, zkaženým zbožím, závislé na drogách, gamblerství, často s thajským manželem nebo přítelem, dítětem nebo dvěma u příbuzných na venkově, krabicí plnou fotografií a vizitek, mobilem plným čísel chlapů, se kterými spaly. A sexuální turista. Kolika mladým dívkám platil za sex? Jak pravděpodobné je, že se usadí? Svým způsobem si sex turisté a holky z barů sebe navzájem zaslouží. Ale jedna věc je jistá, jejich vztah nevydrží. To zaručuju.    
Další skupinou, která má tendenci ženit se s thajskými dívkami jsou expati, kteří říkají, že tady žijí. Potkáte je v barech v Bangkoku nebo Pattayi. Sedí tam se silným zlatým řetězem kolem krku, mobilem připnutým k pásku a vyprávějí o Thajsku jako o svém domově. Ve skutečnosti to jsou jen dlouhodobí sex turisté, se zaměstnáním, které stačí jen na pokrytí jejich životních nákladů. Učitelé angličtiny, majitelů barů, weboví designéři, instruktoři potápění. Nikdo seriozně se zajímací o tato povolání by je nevykonával v Thajsku. To samé platí o chlápcích s vízy pro penzisty. Můžete se zeptat sám sebe, proč tolik z nich žije v Pattayi nebo kousek od Nana Plaza nabo soi Cowboy.Žádný z těchto krátko nebo dlouhodobých sex turistů se nemá šanci přiblížit k decentní thajské dívce.Když se ožení, tak většinou s holkou z barů.
Není pravda, že thajská dívky dávají přednost starším , otylým, plešatým mužům. Stejně jako většina dívek na celém světě dávají přednost mladým a dobře vypadajícím. Jako bych slyšel sex turistu, jak říká, ano, ale se mnou se zasmějí, mne mají rády, já jsem jiný. Bohužel, ne. Holky z barů nevisí na každém jejich slovu kvůli ničemu jinému než proto, že prodávají sex a oni jsou sex turisté, kteří dostávají to, za co platí. Nic víc, nic míň.    
 

 


 

Facebook:© 2009 - 2024 Marten & Louis s.r.o.